Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Al fietsend bananen verkopen voor Glazen Huis

31235 gaanmetdiebanaan

Zeven Enschedese vrienden zijn zaterdag van Enschede naar Haarlem gefietst. Onder de noemer 'Gaan met die banaan' hebben ze onderewg bananen verkocht. De opbrengst bieden ze aan bij de drie 3FM-deejays in het Glazen Huis. Ze hopen 2500 euro op te halen.

De vrienden kregen 1200 bananen van Huusken Groente en Fruit, daarmee zijn ze zaterdagochtend om 05.00 uur vertrokken vanuit de Visserijstraat in Enschede. Zes jongens zitten verkleed als banaan in het busje dat de aanhanger met bananen trekt en per toerbeurt fietsen ze. In de steden en dorpen waar ze doorheen rijden worden bananen verkocht. Twee jaar geleden hebben de vrienden buttons verkocht tijdens Serious Request in Enschede. Vorig jaar hebben ze ook een actie gehouden toen het huis in Leeuwarden stond.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.