Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Caase.com uit Enschede wint Rode Loper 2014

33510 caase

Het Enschedese bedrijf Caase.com is winnaar van de Rode Loper 2014. Het bedrijf geldt daarmee een jaar lang als ambassadeur van het Twentse bedrijfsleven. Van de zes finalisten kreeg Caase.com maandagavond de meeste stemmen tijdens de finale in het Rabotheater in Hengelo.

Het bedrijf in De Spinnerij werd door Microsoft uit 3.200 wereldwijde partners verkozen tot Worldwide Cloud Partner of the year for Enterprise. Internationaal is deze prijs van Microsoft een van de meest prestigieuze awards in de branche. De Rode Loper is een prijs van diverse Twentse netwerkpartners en gaat elk jaar naar een Twents bedrijf dat in het voorbije jaar een grote prijs heeft gewonnen.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.