Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Wilminktheater in top 3 beste leerbedrijven

33795 tweede prijs beste leerbedrijf

Het Wilminktheater en het Muziekcentrum Enschede heeft dit jaar de tweede prijs gekregen bij de verkiezing voor het beste leerbedrijf voor de horeca in 2014. De prijs is uitgereikt op de vakbeurs Horecava. Volgens de jury heeft het leerbedrijf een sterke en heldere visie op het opleiden van leerlingen in het eigen bedrijf.

In de foyers van het Wilminktheater en het Muziekcentrum worden leerlingen in de praktijk voorbereid op een baan in de horeca. Landelijk nomineerden tweeëndertig scholen elk hun tien beste leerbedrijven. Daar wordt een top 3 uit geselecteerd van leerbedrijven. Die krijgen dan bezoek van een vakjury. Het Wilminktheater maakt ook kans op de publieksprijs. Die wordt vandaag in de loop van de dag bekendgemaakt.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.