Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Enschede Promotie schakelt incassobureau in tegen VHSE

34848 30077 Oude Markt

De Stichting Enschede Promotie heeft een incassobureau ingeschakeld om een schuld van zo n honderdduizend euro terug te krijgen van de horecavereniging VHSE. De vereniging krijgt tot en met dinsdag de tijd om te reageren, aldus directeur Wendrich van Enschede Promotie.

Wendrich wilde de horecavereniging een gespreide betalingsregeling geven als de vereniging deze maand met een nieuw bestuur zou komen. Enschede Promotie zou niet door één deur kunnen met het huidige bestuur. Er is een nieuw bestuur in de maak maar volgens Wendrich is er nog niets concreet. VHSE-voorzitter Frans Koolhoven was vrijdag niet bereikbaar voor een reactie.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.