Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Man aangehouden voor kapotschieten autoruit

35008 balletjespistool

Een 18-jarige man uit Enschede is in de nacht van vrijdag op zaterdag aangehouden. Hij had een verboden wapen bij zich. Een tweede verdachte is nog voortvluchtig.

De politie kreeg rond middernacht de melding dat op de Noord Esmarkerrondweg een 26-jarige vrouw uit Enschede zou zijn geslagen. De vrouw kreeg klappen nadat ze had gezien dat een ruit van haar auto kapot was geschoten. Hierbij zouden twee personen betrokken zijn. Agenten troffen op de Sleutelweg de 18-jarige man aan. Hij was in het bezit van een balletjespistool. Na onderzoek met behulp van een politiehond werd ook een luchtdrukpistool aangetroffen. Ook deze is in beslag genomen. Eerder op de avond was ook op een andere auto geschoten die geparkeerd stond op de Noord Esmarkerrondweg. Hierbij werd een voorruit vernield.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.