Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Bouwbedrijf NTP mag definitief Koningsplein uitvoeren

35383 27742 13417 koningsplein

Bouwbedrijf NTP is bij de aanbesteding van het Koningsplein weer als winnaar uit de bus gekomen. Dat is besloten nadat de gemeente Enschede de plannen voor het plein opnieuw heeft beoordeeld.

Bij de eerste beoordeling heeft de gemeente bij de waardering van bouwbedrijven niet helemaal volgens het boekje gehandeld. Elk bouwbedrijf dat meedingt naar een project krijgt punten voor prijs en kwaliteit, maar die toekenning van punten verliep niet helemaal zoals het moet. De herbeoordeling heeft niet tot een andere uitkomst geleid zodat NTP met het Koningsplein aan de slag kan. NTP, met een vestiging in Enschede, is gekozen uit vijf bouwbedrijven. Volgens de gemeente heeft de vertraging door de herbeoordeling geen gevolgen voor de opleverdatum van het Koningsplein. Het plein is naar verwachting in de loop van dit jaar klaar.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.