Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

62-jarige man vrijgesproken van ontucht

37767 24120 rechter met hamer ANP LEX VAN LIESHOUT

Een 62-jarige man uit Enschede die ontucht gepleegd zou hebben met zijn kleindochter hoeft niet de cel in. De rechter heeft de man dinsdag vrijgesproken omdat er onvoldoende bewijs is voor de ontucht die hij gepleegd zou hebben.

Het Openbaar Ministerie eiste twee weken geleden een jaar celstraf met aftrek van voorarrest. De man werd er van verdacht dat hij tussen juli 2012 en februari 2013 meermalen ontucht had gepleegd met het meisje dat toen 10 jaar oud was. De officier van justitie baseerde zich op verklaringen van de moeder van het meisje.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.