Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Nieuw onderkomen voor Twentsewens Ambulance

38524 Wensambulance

De Twentsewens Ambulance heeft een nieuw onderkomen in Enschede. Begin volgende maand trekt de organisatie in het gebouw achter Witgoed XL aan de Burgemeester van Veenlaan.

De Twentsewens Ambulance kreeg de ruimte aangeboden van Koopmans Bouw. Cor Havelaar van de ambulancedienst zegt dat zijn organisatie er op vooruit is gegaan in vergelijking met de locatie op de voormalige vliegbasis. De Twentsewens Ambulance heeft nu de beschikking over een presentatieruimte. De organisatie moest vorige maand vertrekken van het voormalige vliegbasisterrein omdat ADT de ruimte wilde verhuren. De Twentsewens Ambulance helpt mensen die chronisch ziek of terminaal zijn aan comfortabel ziekenvervoer naar wens.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.