Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

FC Twente Vrouwen wint uitduel bij Lierse SK

39291 fctwentevrouwen

FC Twente Vrouwen heeft vrijdagavond de uitwedstrijd tegen het Belgische Lierse SK gewonnen met 0-3. In de stand staat FC Twente derde, op twee punten achter Ajax en acht punten achter op koploper Standard Luik. FC Twente heeft wel een wedstrijd minder gespeeld.

De Twentse ploeg was in de eerste helft weliswaar de betere ploeg, maar gescoord werd er niet. Na rust werd er wel gescoord. Na een uur spelen maakte Jill Roord de 0-1. Ruim een kwartier voor tijd scoorde Siri Worm uit een vrije trap die door iedereen gemist werd. In de slotfase kwam de mooiste treffer van de avond. Maayke Heuver scoorde de 0-3. Vanaf de middellijn ging de bal over de keepster het doel in. Ook daarna bleef FC Twente aandringen. Met nog twee minuten te spelen nam Siri Worm opnieuw een vrije trap, maar die bal belandde op de lat.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.