Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Op de Universiteit Twente promoveert donderdag een wetenschapper die de toegankelijkheid van mobiele telefoons, internet en computers voor blinden onderzocht. De promovendus is zelf blind.
Redactie 1Twente
3 mrt 2015 13:02
De wetenschapper Abdul Buusuulwa is blind geboren in Oeganda, waar hij ook onderzoek deed. Hij verloor op vierjarige leeftijd zijn moeder. Opgevoed door zijn oma en later begeleid door zijn oudste broer stortte hij zich op studie en wetenschap. Hij vindt dat openbare websites met een goed ontwerp bruikbaar moeten zijn voor iedereen dus ook voor blinden.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.