Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Daniël Perez winnaar Auke Vleer-prestatieprijs

39739 38931 sportverkiezing

Boccia-speler Daniël Perez is winnaar van de Auke Vleer-prestatieprijs. De prijs werd dinsdag uitgereikt tijdens het jaarlijkse Sportgala van de gemeente Enschede. Perez werd vorig jaar derde bij het WK Boccia in de paralympische klasse.

De Auke Vleer-aanmoedigingsprijs werd overhandigd aan darter Wesley Hurrebrink. Hij werd het afgelopen jaar in twee klassen Nederlands kampioen. De Sportwaarderingsprijs ging naar gymnastiekvereniging Sportlust Enschede. De vereniging had vorig jaar een flinke ledengroei en heeft nu ruim 320 leden. De Sportadviesraad en TV Enschede FM nomineerden een aantal sporters. Burgemeester en wethouders beslisten daarna over de winnaars. Het Sportgala was dit keer het laatste gala in de oude opzet. De gemeente wil het meer laten aansluiten bij de behoeften van deze tijd. Sporters worden nu soms pas bijna een jaar na hun prestatie gehuldigd. Verder is er weinig betrokkenheid van de inwoners van de stad.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.