Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

'50 salamanders dood door fietsende Twente-fans'

42241 salamander

Meer dan vijftig salamanders hebben de dood gevonden op de fietssnelweg F35 tussen Enschede en Hengelo. Volgens de werkgroep Paddentrek uit Hengelo is dit de schuld van FC Twente-supporters die zaterdagavond op de fiets naar De Grolsch Veste zijn geweest.

De diertjes steken het fietspad over om naar de voortplantingspoelen bij het Kristalbad te gaan. Tijdens het oversteken zijn ze overreden. Volgens de werkgroep kan het niet anders dan dat het fans van FC Twente zijn geweest. Normaal helpen de vrijwilligers de salamanders om veilig de overkant te halen, maar de leden van de werkgroep waren nu juist thuisgebleven omdat ze bang waren voor aanvaringen met de voetbalfans.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.