Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Leerlingen Bonhoeffer deelnemers Eco Marathon

48353 Green Team Twente Young

Dertig leerlingen van het Bonhoeffer College doen met een zelfgebouwde auto mee aan de jaarlijkse Eco Marathon in Rotterdam. De leerlingen werken aan een auto die zo zuinig mogelijk het parcours moet gaan rijden.

Het team van Bonhoeffer neemt het op tegen studententeams van hogescholen en universiteiten uit heel Europa. De leerlingen van de locatie Bruggertstraat bouwen een auto die op een elektrische batterij rijdt en zoveel mogelijk op een echte auto lijkt. De leerlingen zijn al een tijd bezig met het bouwen van de auto. Met sponsorgeld komen ze aan de middelen om de auto in elkaar te kunnen zetten. De Eco Marathon wordt van 21 tot en met 24 mei gehouden.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.