Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Aanleg Pathmosplaza mogelijk door voldoende geld

49959 0517sportplein52

Er is voldoende geld om in de wijk Pathmos het Pathmosplaza aan te leggen. Dat maken de gemeente Enschede en directeur Susan Olsman van basisschool Het Pathmos bekend aan de wijkbewoners.

Naast de Krajicek Foundation dragen nu ook het Rabobank Stimuleringsfonds en de gemeente aan het sportplein bij. Het Pathmosplaza dat bij de school moet komen is bedoeld om kinderen meer buiten te laten sporten. Er komen op het plein mogelijkheden voor verschillende balsporten. In augustus 2013 kwam het voorstel aan de wijkbewoners voor een speciaal sportplein omdat Pathmos nog te weinig buitensportmogelijkheden heeft. Op de basisschool is woensdag een informatiebijeenkomst over het Pathmosplaza. Wijkbewoners blijken niet onwelwillend tegenover het sportplein te staan zolang er geen overlast is.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.