Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Grolsch presenteert jubileumboek in eerste brouwerij

51278 Opening Grolsch Brouwershuys De Lange Gang 1

Met de presentatie van het boek 400 Jaar Karakter is woensdag de viering van het jubileum van de bierbrouwer van start gegaan. Het boek werd gepresenteerd in de voormalige brouwerij in Groenlo. Waarnemend burgemeester van Enschede Fred de Graaf was bij de presentatie aanwezig. Het pand waar Grolsch in 1615 begon met brouwen is woensdag heropend.

Het boek maakt een reis door de geschiedenis van bierbrouwerij Grolsch en is geschreven door Ru de Groen, een nazaat van de familie De Groen. In het Grolsch Brouwhuys De Lange Gang in Groenlo is een expositie over de geschiedenis van de bierbrouwerij. Op 11 mei bestaat Grolsch 400 jaar en op 16 mei viert Grolsch een groot verjaardagsfeest op de Oude Markt in Enschede.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.