Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Jong FC Twente gaat in blessuretijd onderuit

51605 Felipe Gutierrez

Jong FC Twente heeft vrijdagavond in blessuretijd verloren van FC Eindhoven. De Brabantse bezoekers wonnen met 0-1 in De Grolsch Veste. Het was de laatste thuiswedstrijd in de Jupiler League voor het beloftenteam. Felipe Gutiérrez en Shadrach Eghan stonden in de basis.

In de eerste helft gebeurde er weinig, een schot van Tim Hölscher ging voorlangs. Na rust belandde schoot Hölscher de bal in het zijnet. Na een uur spelen hebben Hölscher, Ryo Miyaichi en Eghan kort achter elkaar de mogelijkheid om de score te openen, wat ze niet lukte. In de blessuretijd viel de 0-1 aan de andere zijde, door een treffer van Joey Sleegers.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.