Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Solar Team Twente naar Monaco voor race over circuit
Het Solar Team Twente is donderdag naar Monaco vertrokken. Het team dat in oktober meedoet aan de zonnewagenrace in Australië geeft op het racecircuit in Monaco een demonstratie met de zonneauto 21Connect uit 2011.
Redactie 1Twente
7 mei 2015 09:06
Enkele voormalige teamleden zijn de afgelopen weken druk geweest met het opknappen van de zonneauto. De demonstratie is zaterdag tijdens de Formule E in Monaco. Het Solar Team Twente presenteerde in maart de zonneauto voor de World Solar Challenge van dit jaar. Deze auto is asymmetrisch zodat er minder schaduw op de zonnepanelen valt.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.