Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Oranje met Anouk Dekker speelt gelijk tegen Canada

59344 Oranje vrouwen WK e1433645832681

Het Nederlands vrouwenelftal met Anouk Dekker van FC Twente in de basis heeft maandag in het laatste groepsduel met 1-1 gelijk gespeeld tegen Canada. Oranje kwam al na 10 minuten in de eerste helft op achterstand. Ondanks enkele kansen lukte het de ploeg van Roger Reijners pas in de slotfase op gelijke hoogte te komen.

Door de gelijkstand is Oranje als derde in de poule geëindigd en maakt het nog kans als één van de vier beste nummers drie de volgende ronde te bereiken. Sari van Veenendaal, Shanice van de Sanden en Jill Roord van FC Twente Vrouwen kwamen niet in actie.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.