Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

FC Twente start nieuwe seizoen met ruime overwinning

63188 fc twente kampioen

FC Twente heeft woensdagavond de eerste oefenwedstrijd van het nieuwe seizoen met 7-1 ruim gewonnen bij VV Mariënberg. In de oefenwedstrijd tegen spelers van diverse elftallen uit de regio zette Alfred Schreuder maar liefst 22 verschillende spelers in.

In de eerste helft: Marsman, Ter Avest, Andersen, Katsikas, Schilder, Mokotjo, Van der Heyden, Eghan, Hölscher, Ziyech en Mokhtar. Vlak voor de rust werd het 4-0. Na de rust kwam er een compleet nieuw elftal het veld in: Plattel, Ntuli, Bleker, Bijen, Jensen, Ebecilio, Zschusschen, Da Cruz, Cabral, Oosterwijk en Schütte. Alessio Da Cruz bracht uiteindelijk de eindstand op 7-1.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.