Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Financieel adviseur opgepakt voor oplichting en fraude

63288 aanhouding

De politie heeft dinsdag in Enschede een financieel adviseur opgepakt op verdenking van oplichting, fraude en witwassen. De 45-jarige man werd op diezelfde dag ook veroordeeld in een andere strafzaak. Hij kreeg daarin drie jaar cel voor grootschalige oplichting. De arrestatie is volgens de politie gebeurd in verband met een onderzoek naar nieuwe strafbare feiten die door de man zouden zijn gepleegd.

De man is veroordeeld voor oplichting in de periode 2007-2012. In deze periode heeft de adviseur negentien gezinnen in Drenthe voor bijna 600.000 euro opgelicht. Dat geld zou de man in spaardepots en orderportefeuilles investeren, maar later bleek dat hij het geld gebruikte voor privédoeleinden, zoals luxe vakanties en dure auto's. De man mag van de rechtbank vijf jaar niet meer werken in de financiële sector.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.