Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Drie UT-studenten per jaar naar Japanse universiteit

63721 utwente nieuw

Vanaf komend studiejaar gaan elk jaar drie studenten van de Universiteit Twente studeren aan de Japanse universiteit Tohoku. De samenwerking tussen beide universiteiten gaat officieel op 1 oktober van start, dan gaat de eerste student naar Japan toe.

De samenwerking is aangegaan om de internationaliseringsvisie van de UT te bevorderen. Het voornaamste doel van de Japanse universiteit is om hun studenten in contact te brengen met andere landen. Studenten die naar Japan willen kunnen hun eigen vakken op bachelor- en master-niveau kiezen, maar ze moeten wel een cursus Japans volgen.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.