Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Enschedeër rijdt door na aanrijding in Hengelo

64899 politie

Een 36-jarige automobilist uit Enschede is donderdagmorgenvroeg aangehouden voor doorrijden na een aanrijding op de Bazaar in Hengelo. De man was vermoedelijk onder invloed. Dat meldt de politie.

De man had met zijn auto een rolluik beschadigd en was er vandoor gegaan zonder zijn identiteit bekend te maken. Aan de hand van het signalement van de beschadigde auto werd deze later in Enschede gesignaleerd. De bestuurder negeerde een gegeven stopteken, maar werd op de kruising van de Oosterstraat met de Lage Bothofstraat klemgereden. De Enschedeër was gewond en was vermoedelijk onder invloed van medicijnen of drugs. Een bloedproef moet dit uitwijzen, de uitslag ervan wordt pas over enkele weken bekend. In afwachting van zijn verhoor is de man ingesloten.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.