Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Ruim 25.000 bezoekers op open dag FC Twente

65358 selfie FC Twente

Meer dan 25.000 mensen hebben zondag de open dag van FC Twente bezocht. In en om De Grolsch Veste waren tientallen activiteiten georganiseerd. Hoogtepunt van de dag was de spelerspresentatie aan het einde van de middag. Voor de spelers werd gejuicht, trainer Alfred Schreuder werd door het publiek uitgefloten. De fans houden hem persoonlijk verantwoordelijk voor de slechte prestaties vorig seizoen.

Voor het eerst was er geen centrale handtekeningensessie, maar liepen de spelers van het eerste elftal rond. Veel kinderen maakten van de gelegenheid gebruik om een handtekening te vragen en met spelers op de foto te gaan. Twee helikopters vlogen de hele middag af en aan om bezoekers tegen een laag bedrag rond te vliegen. Ook was er een grote gratis kermis. Sportclub Enschede en Enschedese Boys speelden een wedstrijd tegen elkaar. Sportclub won. Er was niet veel te merken van onvrede onder de supporters over het afgelopen seizoen, de dag verliep zonnig en zonder problemen. Alleen de aanhang van de Vriendenkring deed uit onvrede over het beleid van de clubleiding niet mee aan de dag.

Foto: Facebook FC Twente
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.