Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
De winkel Bang & Olufsen Kroep aan de Beltstraat in Enschede is vorige week maandag plotseling gesloten. Zondag heeft de eigenaar van de winkel voor audiovisuele apparatuur een verklarende brief op Facebook geplaatst.
Redactie 1Twente
2 aug 2015 12:09
In de verklaring stelt Joost Kroep dat de tegenvallende verkoop van het merk Bang & Olufsen reden is van de sluiting. Ook zou de economische crisis en de onbereikbaarheid van de winkel vanwege jarenlange nieuwbouw van het MST een bijdrage hebben geleverd aan tegenvallende verkoop. Voor de klanten wordt een passende oplossing gezocht.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.