Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

EK Bommetje succes door middagzon

66789 EK Bommetje

De vijfde editie van het EK Bommetje in het Enschedese zwembad Aquadrome was zaterdagmiddag een groot succes dankzij de zon die toch nog doorbrak, aldus de organisatie. 29 bezoekers van het zwembad namen het tegen elkaar op om het beste bommetje van Enschede.

s Ochtends was het nog bewolkt en overwoog het zwembad het Enschedese Kampioenschap Bommetje af te lassen. De uiteindelijke winnaars in de drie leeftijdscategorieën zijn Zeno Messina (8), Ebi Willemsen (12) en Vincent van Bruchem (39). Zij sprongen de beste bommetjes op het gebied van spathoogte, uitvoering en originaliteit.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.