Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

FC Twente zonder Olaitan tegen FC Groningen

67135 Olaitan

FC Twente moet het woensdag in het uitduel met FC Groningen nog doen zonder aanwinst Michael Olaitan. De 22-jarige spits wacht nog op zijn werkvergunning. Olaitan is op huurbasis overgenomen van het Griekse Olympiakos, met een optie tot koop.

De Nigeriaan is in Enschede de opvolger van Luc Castaignos, die naar Eintracht Frankfurt vertrok. Hij staat sinds medio 2013 onder contract bij Olympiakos. In zijn eerste seizoen bij de Griekse topclub maakte Olaitan grote indruk, tot fysieke problemen voor een terugval zorgden.
De wedstrijd FC Groningen-FC Twente begint woensdag om 18.30 uur. De wedstrijd is live te volgen bij FC Twente Radio op Enschede FM. De uitzending is van 18.00 tot 21.00 uur.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.