Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Herfstbok Grolsch gerijpt in oude munitiebunker vliegveld
In een oude munitiebunker op het luchthaventerrein bij Enschede heeft maandenlang een voorraad herfstbok van Grolsch liggen rijpen. De Boekelose bierbrouwer noemt deze speciale editie Gerijpte Herfstbok.
Redactie 1Twente
21 sep 2015 15:59
Volgens Grolsch leende de oude munitiebunker zich perfect voor het rijpingsproces; immuun voor invloeden van buitenaf en in een droge, koele ruimte zonder lichtinval. De gerijpte variant van het bokbier is gemaakt vanwege het 400-jarige jubileum van de bierbrouwer. De flesjes zijn niet overal verkrijgbaar, alleen de Jumbo heeft ze in het assortiment.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.