Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Enschedese docent in top drie speciaal onderwijs

77186 katja van well

Docente Katja van Well staat in de top drie leraren van het jaar in het speciaal onderwijs in Nederland. De 38-jarige docente uit Enschede was genomineerd voor Leraar van het jaar 2015 , maar is niet de uiteindelijke winnaar geworden.

Van Well is lerares op SBO De Spinaker aan de Poolmansweg in Enschede. Voor de zomervakantie heeft een collega een brief gestuurd aan Onderwijscoöperatie, de organisator van de verkiezing. Uit duizend brieven zijn per categorie tien genomineerden uitgezocht. De Utrechtse Lonneke Thijs won uiteindelijk de titel in de categorie speciaal onderwijs.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.