Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Maison Manon hoopt binnenkort te bouwen op Woonplein

79248 maison manon

Jan en Manon Nijland van Maison Manon hopen in december te kunnen bouwen aan de Hengelosestraat. Er komt een winkel van twee verdiepingen met 3.800 vierkante meter winkelruimte. De opening is, als alles meezit, volgend jaar rond de zomer.

Bijna drie jaar geleden verwoestte een uitslaande brand hun woonwinkel op het Woonplein Enschede. Sindsdien ligt er een kale betonplaat en zit hun zaak in de voormalige garage op de hoek van de Hengelosestraat en de Boddenkampsingel. Inmiddels is de eigendomsverhouding van grond en voormalige opstallen aan de Hengelosestraat uit elkaar getrokken. Jan en Manon Nijland waren eigenaar van de ondergrond en de begane grondverdieping op het voorste deel van het afgebrande complex, zo'n kwart van het terrein. De rest was in handen van Groengoed Projectontwikkeling uit Vught, maar die Brabantse vastgoedonderneming werd failliet verklaard.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.