Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Badr Hari cel in na mishandeling man uit Lonneker

80839 rechtbank hamer

Badr Hari is veroordeeld tot 24 maanden celstraf, waarvan 10 maanden voorwaardelijk. Dat heeft het gerechtshof in Amsterdam besloten. Hari is schuldig bevonden aan een zware mishandeling en meerdere pogingen daartoe. Onder meer zakenman Koen Everink uit Lonneker werd slachtoffer van de kickbokser. Everink hield er blijvend letsel aan over. Het Openbaar Ministerie had in hoger beroep drie jaar cel geëist.

Aan het begin van de zitting stond het hof stil bij zowel de verklaring van Everink als die van een anonieme getuige van de vechtpartij in de skybox van de Amsterdam Arena. Hari deelde Everink daarbij meerdere klappen uit en gaf hem een kopstoot. De eerste verklaring was volgens het hof niet betrouwbaar, maar de tweede des te meer aangezien die getuige geen banden had met Badr Hari noch met het slachtoffer.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.