Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Ambtenaar Enschede neergestoken in stadsdeel Oost

81403 politie 2

Een ambtenaar van de gemeente Enschede is maandag ernstig mishandeld aan de Telgendijk in het buitengebied van Enschede Oost. De medewerker van het wijkteam Oost zou zes keer met een stanleymes zijn gestoken, waaronder in het gezicht. Zijn auto is zwaar vernield. Andere medewerkers van de gemeente mogen uit voorzorg de wijk niet meer in tot morgen ochtend.

De ambtenaar verkeert buiten levensgevaar. Maandagmiddag is er een spoedbijeenkomst in het gemeentehuis. In Enschede-Oost komt een asielzoekerscentrum op het Eschmarkerveld. Zaterdag was er een protest tegen de komst ervan, daarbij werden zes aanhoudingen verricht. Of er een relatie is tussen het neersteken en de komst van het asielzoekerscentrum is onduidelijk. De politie is op zoek naar twee jongeren.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.