Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In een studentenflat aan de Emmastraat in Enschede is op dinsdagmiddag brand uitgebroken. Volgens de brandweer ging er op de tiende etage een rookmelder af. De brandweer heeft de flat vervolgens ontruimd en is op onderzoek gegaan.
Redactie 1Twente
3 nov 2015 17:37
Volgens Leo Leusink, beheerder van het studentencomplex, was het dak van het appartementencomplex net gelegd en begon het hout op het dak daardoor te smeulen. Door de rook ging het alarm omstreeks 15.40 uur af en was het brandweerkorps zeven á acht minuten later ter plekke. Rond vier uur was de rook verdwenen. De drie brandweerauto s vertrokken omstreeks half vijf.