Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Geen nieuwe tips over mishandeling ambtenaar

81930 politie 2

De aandacht die het tv-programma Opsporing Verzocht dinsdagavond schonk aan de mishandeling van een ambtenaar van de gemeente Enschede, heeft geen nieuwe tips opgeleverd voor de politie. Wel blijven ze eerder ingezonden tips onderzoeken.

De politie is nog steeds op zoek naar de twee mogelijke daders. Het slachtoffer gaf aan dat het om een gezette, blanke man van rond de 35 jaar ging, die een zwarte pet en grijze jas droeg, daarnaast had hij een tatoeage van een hartje in zijn nek. De andere verdachte is een dunne blanke man met rossig haar.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.