Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Alhambra-echtpaar blikt terug op geschiedenis bioscoop

82030 alhambra

Het interieur van bioscoop Wolff Cinestar wordt de komende drie maanden flink onder handen genomen. De bioscoop wordt overgenomen door de Belgische bioscoopketen Kinepolis. Dat betekent nieuwe bekleding voor de stoelen en een andere kleur voor de vloeren en muren, alles volledig in de stijl van Kinepolis. Met de verbouwing wordt er weer een nieuw stukje geschiedenis geschreven binnen de bioscoopwereld in Enschede.

Alhambra, Lumière, Apollo, Cineast en Concordia. Zomaar een greep uit het aanbod van bioscopen uit Enschede. Hierbij was de eerst genoemde toch de meest bekende bioscoop onder filmliefhebbers uit de stad. Het is nu bijna tien jaar geleden dat Alhambra haar deuren aan de Bolwerkstraat moest sluiten, wat nog steeds erg gevoelig ligt bij het echtpaar Mary-Elsbeth en Paul Nieuwendijk dat destijds eigenaar was. TV Enschede FM kijkt samen met het echtpaar terug in de tijd.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.