Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Annette Akkerman wint verhalenwedstrijd in bibliotheek

83622 81033 75833 pen

Annette Akkerman heeft donderdagavond de verhalenwedstrijd gewonnen in de Bibliotheek van Enschede. Het thema van de wedstrijd was Hoe zou je leven eruit zien als je niet goed kan lezen en schrijven? Volledig in het kader van de week van de alfabetisering, die deze week plaatsvond.

De wedstrijd werd georganiseerd door bibliotheken in Enschede en omgeving, de DCW en het ROC van Twente. Een maand lang kregen deelnemers de kans workshops te volgen om zo het winnende verhaal te schrijven. Uit tien genomineerden koos de jury donderdag voor Een nieuwe wereld gaat open van Akkerman.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.