Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Bussen in de spits tussen Enschede en Hengelo

85016 syntus

Tussen de stations van Enschede en Hengelo gaat in de spits elke vijf minuten een bus rijden. Buiten de spits rijdt op deze lijn 9 elke tien minuten een bus, zo blijkt uit de nieuwe dienstregeling van Twents, die op 13 december ingaat.

Jaarlijks wordt de dienstregeling bekeken en vinden er wijzigingen plaats om vraag en aanbod van openbaar vervoer beter op elkaar te laten aansluiten. Deze nieuwe dienstregeling komt mede tot stand op basis van tips en feedback van reizigers en chauffeurs. Dat houdt voor Enschede verder in dat er vanaf 13 december geen extra koopavondritten meer zijn. Van deze extra bussen werd te weinig gebruik gemaakt. De nieuwe dienstregeling kent voor sommige stadslijnen gewijzigde vertrektijden.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.