Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Jorien ter Mors net buiten top 10 op 500 meter

88417 jorien ter mors

Jorien ter Mors heeft vrijdag genoegen moeten nemen met een elfde plaats op de 500 meter tijdens de eerste dag van de wereldbekerwedstrijden in Heerenveen. De Enschedese schaatsster klokte een tijd van 38,46 seconden.

De 500 meter bij de vrouwen werd gewonnen door de Zuid-Koreaanse Sang-Hwa Lee. De olympisch kampioene op de 500 meter eindigde in een tijd van 37,59 seconden. Daarmee was ze in de Friese schaatstempel 0,01 seconde sneller dan het oude baanrecord dat de Duitse Jenny Wolf twee keer in 2008 neerzette (37,60). Het zilver was voor de Amerikaanse Brittany Bowe, haar landgenote Heather Richardson-Bergsma pakte brons.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.