Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Rijksmuseum niet meer voor iedereen toegankelijk

88679 rijksmuseum

Het Rijksmuseum Twenthe is sinds de verbouwing niet meer makkelijk te bezoeken voor mensen met een fysieke beperking. De hellingbaan is weg en daarvoor is een lift in de plaats gekomen. Deze lift doet het vaak niet en is niet veilig. Daarnaast kunnen mensen die slecht te been zijn zich er slecht in vasthouden.

De WMO-raad, die opkomt voor de belangen van mensen met een fysieke beperking, heeft al geklaagd bij het Rijksmuseum. Nu roept ze ook de hulp in van wethouder Jeroen Hatenboer, in de hoop dat hij iets kan bereiken bij het museum.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.