Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Greijdanus zamelt geld en producten in voor Elim

89999 geld 2

Leerlingen van het Greijdanus College in Enschede hebben een bedrag opgehaald van ruim 1400 euro. Ze hebben dat geld vrijdag overhandigd aan een werkgroep die zich inzet voor gezinnen, alleenstaanden en ouderen die leven onder het bestaansminimum.

De leerlingen kregen ieder 1 euro en moesten daarvan zoveel mogelijk geld proberen te maken voor het goede doel Elim. Ze hebben oliebollen gebakken om geld op te halen, en ze deelden lijsten uit met producten die mensen konden kopen. Elim heeft deze levensmiddelen verwerkt in kerstpakketten. Werkgroep Elim is een initiatief vanuit kerkelijke gemeente de Schuilplaats in Enschede-Zuid. De vrijwilligers houden zich bezig met het inzamelen en verspreiden van voedselpakketten.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.