Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Nederlandse smokkelaar zit na tien jaar vast

90204 politie 2

Een Nederlandse man, die sinds 2005 werd gezocht voor drugssmokkel, zit na 10 jaar eindelijk vast. Vorige week liep hij tegen de lamp bij een controle in Nordhorn, net over de grens. De Duitse politie heeft dat dinsdag naar buiten gebracht.

Duitsland had in 2005 een arrestatiebevel uitgevaardigd tegen de man. Toendertijd werd hij vlakbij Enschede verantwoordelijk gehouden voor de smokkel van 14 kilo hasj en 3 kilo wiet naar Gronau. Vervolgens bleef hij jarenlang buiten beeld. De Duitse politie liet weten dat zij ze vroeg of laat allemaal krijgen. Volgens een woordvoerster komt hij waarschijnlijk begin volgend jaar voor de rechter. De leeftijd en de woonplaats van de man zijn niet bekend.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.