Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
VIDEO: Overlijden zwerver Arend raakt veel Enschedeërs
De dood van zwerver Arend Kerkhof raakt veel inwoners van Enschede. Op social media worden veel reacties geplaatst onder foto's en berichten over zijn overlijden. De bekendste dakloze van Enschede overleed op nieuwjaarsdag. Hij is 75 jaar geworden.
Redactie 1Twente
2 jan 2016 18:12
Er is op Facebook zelfs een groep 'Arend Kerkhof r.i.p.' aangemaakt waarin mensen herinneringen aan Arend delen. Deze groep telde binnen een uur al meer dan 500 leden. In diverse reacties wordt zelfs geopperd om een standbeeld voor Arend te plaatsen. Veel Enschedeërs zijn ooit op de foto gegaan met de goedlachse zwerver. Deze foto's worden nu massaal geplaatst op Facebook.