Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Hengelo

Ontwikkelingsproces Woonvisie Hengelo en Borne halverwege

91977 hgl

Hengelo en Borne werken samen aan een nieuwe Woonvisie. Inmiddels zijn de gemeenten grofweg op de helft van het proces. De ontwikkeling van de nieuwe Woonvisie startte met een woonenquête onder inwoners van Hengelo en Borne en een uitvraag via een filmpje op social media. Daaruit kwamen tips, suggesties en ideeën van inwoners. In een politieke markt is aan raadsleden uit Hengelo en Borne gevraagd waar zij vinden dat de prioriteiten horen te liggen als het gaat om toekomstbestendig wonen in beide gemeenten. Tijdens een expertbijeenkomst zijn die vragen voorgelegd aan medewerkers van woningcorporatie Welbions, makelaarskantoren, zorginstellingen, de huurdersvereniging en andere betrokkenen. Al die input wordt nu verwerkt in de gezamenlijke Woonvisie.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.