Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

VIDEO: Acht Enschedeërs beloond met Enschede-speld

91890 enschede speld

Acht inwoners van Enschede hebben dinsdagavond een Enschede-speld ontvangen. Burgemeester Onno van Veldhuizen reikte de spelden uit tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst in het stadhuis. Enschede-spelden gaan naar mensen die zich op bijzondere wijze hebben ingezet binnen de gemeente Enschede.

Gemma Boelhouwer en Jenny Schonewille zijn de drijvende krachten achter het bewonersteam van Stroinkslanden. Angelie Braakman is al twaalf jaar actief in de wijkcommissie van De Laares. Maria Yigit zet zich in voor de ontwikkeling van Velve Lindenhof. Ernst Bergboer heeft samen met anderen het bewonersbedrijf BEIEN opgezet, een wijkinitiatief dat om duurzaamheid draait. Nico ter Hoeven is één van de drijvende krachten achter het Lonneker Open Podium. Hans Hesse en Anne Corinne IJzer worden omschreven als een onverbrekelijk duo als het gaat om de aanpak van het verkeer in de wijk Stadsveld.


© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.