Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Eelco Eerenberg: leren programmeren niet verplichten

92718 eelco eerenberg

Volgens D66-wethouder Eelco Eerenberg moet je kinderen niet verplichten te leren programmeren op school. Zaterdag ging de Enschedese wethouder samen met D66-Kamerlid Paul van Meenen langs bij de Codedojo in de bibliotheek. Waar jongeren leren programmeren.

De D66 vindt programmeren zo belangrijk dat het verplicht moet worden in het basis- en middelbaar onderwijs. Eerenberg is het hier niet mee eens, volgens de wethouder moet je kinderen niet verplichten. Je moet ze verleiden. Daarom moeten scholen zelf uitmaken of programmeren in het lesrooster komen. Komend jaar gaat de gemeente Enschede in samenwerking met Universiteit Twente meer aandacht besteden aan programmeren en techniek.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.