Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Inbrekers gevlucht in auto met kapot achterlicht

92862 politie 2

De daders van een inbraak aan de Faberstraat zijn waarschijnlijk gevlucht in een lichtgrijze auto met kapot achterlicht. Dat is gebleken uit het buurtonderzoek van de politie. In de auto zouden drie mensen hebben gezeten.

Zondagavond rond 21:00 uur werd er ingebroken bij de cafetaria aan de Faberstraat. Bij de inbraak hebben de inbrekers twee ramen kapot achtergelaten. Een voorbijganger betrapte de inbrekers die spullen hadden klaargezet voor het raam en achtervolgde de boosdoeners via het Ericapad naar de Ribbeltsweg. Daar zijn de inbrekers ontkomen.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.