Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Enise wilde per se bij haar vriend Antonio blijven

94258 gangsterduo

De 21-jarige Enise uit Enschede wilde per se bij haar vriend blijven, de 27-jarige Antonio. Samen probeerden ze uit handen van de politie te blijven. Dat verklaarde Enise woensdagmiddag in de hoger beroepszaak voor de rechtbank in Leeuwarden. Ze is in de media 'nietsontziend monster' genoemd, maar ze vindt zichzelf geen monster. Ze zegt alle gebeurtenissen juist vreselijk te vinden voor de slachtoffers.

Tijdens de zitting werd Enise kort herenigd met haar vriend Antonio. Hij was als getuige opgeroepen. Bij het verlaten van de zaal gaf hij Enise een handkus. Vorig jaar werd Enise veroordeeld tot twaalf jaar cel, haar vriend tot zestien jaar. Ze trokken in februari 2014 een spoor van geweld door het land en maakten ook slachtoffers in Enschede. Na een massale klopjacht werden ze aangehouden in een hotel in het Duitse plaatsje Schwerte.

Tijdens de zitting werd onder meer een pan besproken, waarmee Enise een vrouw op het hoofd zou hebben geslagen. Verder kwam een mes ter sprake, waarmee de vrouw zou zijn gestoken. Ook werd besproken hoe de vrouw in het bos werd gedumpt, vastgebonden met kabels en tape. Enise liet weten dat ze weliswaar de kabels strak had aangetrokken, maar dat ze wel verwachtte dat vrouw zichzelf kon losmaken.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.