Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Renovatie Van Heekpark moet voor eeuwfeest in 2018 klaar zijn

95272 1426845945

Het G.J. van Heekpark in Enschede gaat definitief op de schop. Voor 2018 moet het park volledig zijn opgeknapt, omdat het dan precies een eeuw geleden is dat het park werd overgedragen aan de gemeente Enschede.

De Commissie van beheer over het Van Heekpark heeft negen ton nodig om alle renovatieplannen uit te voeren. De initiatiefnemers brengen zelf geld in, de provincie subsidieert en de gemeente Enschede verstrekt een lening van 225.000 euro.

Het grootste probleem is de hoge grondwaterstand waardoor beeldbepalende bomen dreigen dood te gaan. Het geld wordt mede gestoken in maatregelen om dat probleem op te lossen. Verder worden paden gerestaureerd en verhard. Ook worden de lanen hersteld en worden er nieuwe bomen aangeplant.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.