Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Komst Aeronextlife naar luchthaven Twente onzeker

97983 luchthaven luchtfoto

Nog voor er één vliegtuig op de luchthaven Twente is geland om ontmanteld te worden, is de samenwerking tussen de Belgen en de Nederlanders in sloopbedrijf Aeronextlife al uit elkaar geklapt. Volgens de Belg Koen Staut zijn de Nederlanders er niet in geslaagd investeerders aan te trekken.

De Belgen Wassenberg en Staut gaan op eigen houtje verder op de luchthaven van Oostende in België. Ze geloven niet meer in de Nederlanders Van Hoorn en Chaillet. Ze zijn van plan op het vliegveld van het Belgische Oostende een vliegtuigsloopbedrijf te beginnen, eveneens onder de naam Aeronextlife. Zoals bekend heeft Aeronextlife al een vergunning om op het oude vliegveld Twente te beginnen.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.