Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Uitstel van betaling voor Service2Media uit Enschede

98290 rechtbank 2

Service2Media in Enschede heeft uitstel van betaling gekregen van de rechtbank. Het IT-bedrijf gold jarenlang één van de pareltjes van de Twentse hightechindustrie. Er werken nu nog 35 mensen.

Service2Media bouwt sinds 2006 applicaties voor mobiele telefoons en tablets. Het bedrijf heeft gerenommeerde klanten als Ajax, de Arabische nieuwszender Al Jazeera, de BCC, De Telegraaf en Rabobank. In de eerste vijf jaren van zijn bestaan groeide Service2Media als kool. In 2011 werkten er nog 105 mensen en stapten investeringsfondsen Prime Ventures en Private Plus Fund in. De investeerders pompten tien miljoen dollar in het bedrijf om de groei te versnellen. Eerder was NEWION al ingestapt met een investering van twee miljoen.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.