Het doek is definitief gevallen voor Service2Media uit Enschede. Het IT-bedrijf, dat jarenlang de naam had een kroonjuweel voor de regio te zijn, vroeg vorige week al uitstel van betaling aan. Inmiddels is het faillissement definitief.
Service2Media bouwt sinds 2006 applicaties voor mobiele telefoons en tablets. Het bedrijf had gerenommeerde klanten als Ajax, de Arabische nieuwszender Al Jazeera, de BCC, De Telegraaf en Rabobank. In 2011 werkten er nog 105 mensen en stapten investeringsfondsen Prime Ventures en Private Plus Fund in. De investeerders pompten tien miljoen dollar in het bedrijf om de groei te versnellen. Eerder was NEWION al ingestapt met een investering van twee miljoen.
Opmerkelijk is dat het na de komst van de grote investeerders misging. De geldschieters bemoeiden zich niet alleen nadrukkelijk met het beleid maar ook met het personeelsbeleid, zo melden voormalige werknemers.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM